Öne Çıkanlar akif özkaldı vairo badem çeşidi ılısu barajı çiftçi yüksek planlama kurulu

Bu haber kez okundu.

'Pamukkale stratejik kalkınma planı Düzce'den kopyalanmış'
Denizli'nin Pamukkale Belediyesi CHP’li meclis üyesi Osman Bartal, AK Parti’li belediyenin stratejik kalkınma planının Düzce’den kopyala yapıştır yöntemiyle alındığını iddia etti. Onun bile becerilemediğini, Pamukkale ilçesi yazması gereken yerlerde bile Düzce Belediyesi yazdığını söyledi.

Bartal, yaptığı yazılı açıklamada Pamukkale Belediye Meclisi'nde bu ay gündeme gelen 2015-2019 yılı dönemi stratejik kalkınma planının görüşüldüğünü, neticede grupları kabul oyu vermemesine rağmen bazı medya kuruluşlarında planın oybirliğiyle geçtiğinin yazıldığını hatırlattı. Bartal, “Neresinden tutsanız elinizde kalacak bir planı onaylamamız mümkün değildir. Ne yazık ki yeni bir plan hazırlama değil, başka bir ilden kes kopyala yapıştır yapmaya çalışıldığı görülmüş ve onu bile beceremedikleri açık bir şekilde ortaya çıkmıştır. Pamukkale ilçesi yazması gereken yerlerde, Düzce Belediyesi yazmaktadır. Pamukkale ilçesinin yüzölçümünden tutun, henüz tamamlanmayan yılın istatistikleri dahi verilmiştir. Mevcutta halen faaliyette olan kurumların var olmadığı şeklinde değerlendirmeler yapıldığı görülmüş, bizim ısrarla bu planın tekrar gözden geçirilmesi, hazırlanması talebimize, her zaman olduğu gibi zamanın kalmadığı, doğru veya yanlış onaylanması gerektiği diretilmiştir.” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,