Öne Çıkanlar hayvancılık vairo badem çeşidi kefir çiftçi papaz erik fidanı

Bu haber kez okundu.

PTT’den üniversite çalışanlarına yüzde 35 indirim
Amasya PTT Başmüdürü Cafer Bolat, Amasya Üniversitesi’nde görev yapmakta olan akademik ve idari personele posta hizmetlerinde yüzde 35'lik indirim yapacaklarını söyledi.
Amasya PTT Başmüdürü Cafer Bolat, Amasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Orbay'ı makamında ziyaret etti. Taşova Meslek Yüksekokulu bünyesinde Posta Hizmetleri programı açılmış olmasından dolayı memnuniyetini dile getiren Bolat, posta, kargo, bankacılık ve elektronik ticaret alanlarında, çağdaş teknoloji ve güçlü kadroları ile ekonomik, hızlı, güvenli ve kaliteli hizmet sunan PTT'nin bu atılımları nitelikli insan gücüyle daha ileriye taşımak istediğini söyledi.
Taşova MYO bünyesinde açılan Posta Hizmetleri programının önemine değinen Bolat, “Posta Hizmetleri programında yetişen nitelikli insan gücüyle posta hizmetlerinin daha kalifiye şekilde gelişerek devam edecektir.
Posta Hizmetleri programı öğrencileri mezuniyet sonrasında yüzde 90'nı PTT'lerde istihdam edilmektedir. Yükseköğretim sistemi içerisinde pek çok üniversitede bu programlar açıldı ve açılmaya devam ediyor. Amasya'da da böyle bir programın açılması PTT hizmetlerinin daha nitelikli yapılacağının bir göstergesidir.'' dedi.
Posta Hizmetleri konusunda Amasya Üniversitesi ile işbirliği yapmaktan memnuniyet duyduğunu kaydeden Bolat, Amasya Üniversitesi’nde görev yapan akademik ve idari personeli kapsayacak şekilde posta hizmetlerinde yüzde 35'lik bir indirim yapma konusunda görüş birliğine vardıklarını sözlerine ekledi.
Amasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Orbay ise ulaştırma sektörüne Taşova MYO bünyesinde açılan Otobüs Kaptanlığı ile Posta Hizmetleri programları ile nitelikli eleman yetiştirileceğini söyledi.
Özellikle Amasya PTT Müdürlüğü bünyesindeki çalışmaların Posta Hizmetleri programında okuyan öğrenciler için bir laboratuvar görevi göreceğini ifade eden Orbay, Amasya PTT Müdürlüğü’ne göstermiş oldukları destekten dolayı teşekkür etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı