Öne Çıkanlar vairo badem çeşidi eğitim tarım ığdır pamuğu mikado kayısı

Bu haber kez okundu.

Pursaklar’da tiyatrolu çevrecilik eğitimi
Pursaklar Belediyesi ile Çevre Koruma ve Ambalaj Atıkları Değerlendirme Vakfı'nın(ÇEVKO) ortaklaşa düzenlediği tiyatro gösteriminde çocuklara çevrecilik eğitimi verildi.

Selçuklu Kültür ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen “Çevko Geri Dönüşüm Yolunda” adlı tiyatro gösterimiyle ilköğretim çağındaki çocuklar çevrecilik konusunda bilgilendirildi. Oyuncuların üzerinde bulunan kostümler ve oluşturdukları koreografi ile çevreyi koruma, atıkların geri dönüşümle ekonomiye kazandırılması konularında önemli mesajlar verildi.

Tiyatroyu Satı Öztürk İlkokulu, Faik Hızıroğlu İlkokulu, Saray İlkokulu, Saray Ortaokulu ve Saray İmam Hatip Ortaokulu’nun da aralarında bulunduğu 1000’in üzerinde öğrenci izledi. Bir hayli ilgi çeken tiyatro gösterimiyle geri dönüşümün ne olduğu, çevreyi koruma yöntemleri, hangi atıkların geri dönüşümle ekonomiye kazandırılacağı konularında çocuklar hem eğlendi hem de öğrendi. Okul idarecileri, çevre konusunda duyarlılık gösteren ve bu hizmeti sunan Belediye Başkanı Selçuk Çetin’e teşekkür etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyagi