Öne Çıkanlar Gıda şap aşısı üretim tarım ve orman bakanı can erik hasadı

Bu haber kez okundu.

Rektör Boztuğ, Almanya Berlin Üniversitesi'ni ziyaret etti
Tunceli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr.Durmuş Boztuğ, Almanya Berlin Üniversitesi’ne ziyaret gerçekleştirdi.Ziyaret kapsamında, ilk olarak Berlin Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Angela İttel ve Berlin Üniversitesi bünyesinde yer alan ve dünyaca önemli bir enstitü olarak kabul gören Yapay Zeka Enstitü Başkanı Prof. Dr. Şahin Albayrak ile görüşüldü. Görüşmede,Erasmus kapsamında öğrenci değişimi, yüksek lisans ve doktora öğrencileri değişimi, öğretim üyesi değişimi üzerinde fikir birliğine varıldı ve önümüzdeki haftalarda resmi imzaların atılacağı açıklandı.

Rektör Prof. Dr. Durmuş Boztuğ ve beraberindeki öğretim üyeleri daha sonra Berlin Teknik Üniversitesi Polimer Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Manfred H. Wagner ile görüştü. Görüşme sonrasında Tunceli-Berlin Üniversiteleri arasında Erasmus kapsamında, öğrenci değişimi, yüksek lisans ve doktora öğrenci değişimi ve öğretim üyesi değişimi üzerinde anlaşma sağlandı. Bu kapsamda yeni anlaşmaların yapıldığı belirtildi. Rektör Prof. Dr. Durmuş Boztuğ, üniversite öğretim üyeleri ve Anadolu Üniversitesi Öğretim Üyeleri ile Yapay Zeka Enstitü Başkanı Prof.Dr. Şahin Albayrak ile görüştü. Yapay Zeka Enstitüsü’nde gerçekleşen görüşmede ortak bir Yapay Zeka Enstitüsü’nün Tunceli’de kurulması konusunda anlaşmaya varıldı. Geziye Uluslararası İlişkiler Ofisi Koordinatörü Yrd. Doç. Dr. Bilgin Şenel, Mühendislik Fakültesi Öğretim Üyelerinden Yrd. Doç. Dr. Muharrem Tuncay Gençoğlu ve Anadolu Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Hakan Güray Şenel’de katıldı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,