Öne Çıkanlar trakya eğitim tarım özel sektör teşvikleri ayçiçeği

Bu haber kez okundu.

Rektör Prof. Dr. Fahrettin Keleştemur'a bilim ödülü
Kayseri Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Erciyes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Keleştemur, TÜBİTAK Bilim Ödülü verilmesinden dolayı, "Gurur duyduk, onurlardık, hem Kayseri, hem Erciyes Üniversitesi, hem de Sayın Prof. Dr. Keleştemur bunu hak ediyor.” dedi.

TÜBİTAK Teşvik Ödülleri töreninde Prof. Dr. Fahrettin Keleştemur’un Cumhurbaşkanımızın elinden ödülü teslim almasının Kayseri için bir kıvanç ve onur kaynağı olduğunu ifade eden Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri’ye bir yıl önce 'makar-ı ulema' şehri denildiğini bugün de bu unvanını koruduğunu ve yine bilimin ve irfanın merkezi olduğunu söyledi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyagi