Öne Çıkanlar çiftçi vairo badem çeşidi jakaranda ağacı Antep fıstığı interfresh fuar

Bu haber kez okundu.

Sabah Dershaneleri öğrencileri üniversiteye tablet PC ile hazırlanacak
Konya’nın Kulu ilçesinde Sabah Dershaneleri üniversiteye hazırlık kursuna kayıt olan 12. sınıf ve mezun öğrencilerine tablet PC veriyor.

Tablet PC yardımıyla üniversiteye hazırlanacak öğrenciler aynı zamanda dershanenin verdiği Türkiye’nin en kaliteli kaynaklarına da sahip oluyor. Sabah Dershaneleri 14 soru bankası ve konu anlatımlı 32 adet dergiyi de öğrencilerine ücretsiz veriyor.
Dershaneye kayıt olan Kulu Anadolu Lisesi 12. sınıf öğrencisi Halil İbrahim Turan, şimdiden PC tablet vasıtasıyla ders çalışmaya başladığını söyledi. Turan, "Ders çalıştığım bir anda çözemediğim bir soruyu çok pratik bir şekilde çözebiliyorum. Bu da verimliliği artırıyor." dedi

Kulu Sabah Dershaneleri Müdürü Nazmi Yaldır, gelişen teknoloji çağında dershane olarak teknolojinin imkânlarını öğrencilerine ücretsiz sunmaya çalıştıklarını ifade etti. Yaldır, bu tablet sayesinde öğrencilerin, konu anlatım videolarıyla tekrar yapmasının daha kolay olacağını kaydetti. Öğrencilerin internete gerek duymadan her yerde bağda, bahçede, piknikte ders bilgilerine rahatça ulaşabileceğine dikkat çekti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,