Öne Çıkanlar teknoloji konferans su taşkını hünnap fidanı çiftçi

Bu haber kez okundu.

Samsun Büyükşehir Belediyesi 85 dilenciye işlem yaptı
Samsun Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri 2013 ve 2014 yılının ilk 9 ayında 85 dilenciye Kabahatler Kanunu'na göre işlem uyguladı.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri 2013 yılında 29, 2014 yılının ilk 9 ayında ise 85 dilenciye Kabahatler Kanunu'na göre işlem uyguladı. Kendilerine kesilen cezalara aldırmayan ve vatandaşların duygularını sömürmeyi meslek haline getiren dilencilerden bazılarının günlük yaşantısı ise kameralara yansıdı. Dilencilerden bazısı öğle yemeğinde bir restoranda köfte ekmek yedi, bazısı da kentin en işlek caddelerinde yer alan dükkanlardan kendisine elbise baktı. O esnada kameralar saniye saniye bu anları görüntüledi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,