Öne Çıkanlar hayvancılık eğitim vairo badem çeşidi fındık çiftçi

Bu haber kez okundu.

Samsun'da 255 bin öğrenci karne heyecanı yaşadı
Yurtta 2014-15 eğitim ve öğretim sezonunun birinci döneminin sona ermesinin ardından, Samsun'da yaklaşık 255 bin öğrenci karne heyecanı yaşadı.

Karne heyecanının en yoğun yaşandığı okullardan birisi olan Feza Koleji'nde karne töreni düzenlendi. İlköğretim öğrencileri, karnelerini Okul Müdürü Mevlüt Tabak'ın elinden aldı. Çocukların karne heyecanına velilerin de ortak olduğunu belirten Mevlüt Tabak, okuldaki 600 öğrenciyi karneleri ile buluşturduklarını söyledi. Tabak, şöyle dedi:

"Öğretmen arkadaşlarımız öğrencilerimizin karnelerinde davranışta değişen sistemle birlikte, davranışlar üzerine dikkat etmeye çalıştı. Bununla birlikte öğrencilerimizin 15 günlük yarı yıl tatilini en verimli şekilde geçirmeleri için eğlence ve eğitimin bir arada olduğu tatil programları hazırlandı. Yine öğrencilerimizin kitap okuma alışkanlığını kazanmaları için tavsiyelerde bulunuldu. Öğretmenlerimiz, velilere ise öğrencilerin sadece notlarıyla değil davranış bölümüne de odaklanmaları gerektiği tavsiye edildi. Ortaokul bölümümüzde ise sene başından itibaren yaptığımız 'haftanın enler' kapsamında ders başarısı ve örnek davranışlarına bakılarak öğretmenleri tarafından seçilen 55 haftanın örnek öğrencilerine tablet bilgisayarında içerisinde olduğu 25 adet hediyeyi çekilişle takdim ettik. Yine dönem boyunca spor, şiir, resim gibi yarışmalarda dereceye giren öğrencilere madalya ve iftihar belgesi verdik."

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,trabzon hurması fidanı, zeytinyağı satışı, zeytinyağı satın al, limon fidanı,