Öne Çıkanlar çiftçi manisa un ihracatı mehmet aydın İçişleri Bakanı Süleyman Soylu

Bu haber kez okundu.

Sandıklı'dan mısır hasat tablası ve balya makinesi ihracat ediyor
Afyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesinde 25 yıldır faaliyet gösteren Aktürk Makine, yurt dışı ihracatlarına aralıksız sürdürüyor. Aktürk Makine, Sandıklı Organize Sanayi Bölgesi'nde kurduğu yeni fabrikada ürettikleri mısır hasat tablalarını yurt dışına ihraç ediyor.
Geçtiğimiz yıllarda birçok ülkeye hasat tablası gönderen Aktürk Makina sahibi Yusuf Aktürk, “25 yılık bir firma olarak 15 yıldır mısır hasat tablası ve balya makinası üreterek iç piyasaya satıyorduk. Son üç yıldır katıldığımız fuar ve etkinlikler sayesinde tanıtımını yaptığımız makinelerimizi bugünde Irak ihracatını gerçekleştirdik. Bu ülkelerde servis ve yedek parça ağımızı ve alt yapımızı oluşturduk. Makinelerimizi alan ülkelerden gelen elemanlara fabrikamızda verdiğimiz eğitim ile tamir ve bakımını öğretiyoruz. Önceki iş yerimizde 25 kişi ile üretimi gerçekleştiriyorduk. Şuan Sandıklı Organize Sanayi Bölgesinde bulunan fabrikamızda 40 kişi ile üretimimize devam ediyoruz." diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı