Öne Çıkanlar Üretici oya ağacı fidanı vairo badem çeşidi tarımsal destekleme destekleme

Bu haber kez okundu.

Sarıkaya’da ilk kez meme kanseri ameliyatı yapıldı
Yozgat’ın Sarıkaya Devlet Hastanesi her geçen gün hizmet kalitesini artırarak vatandaşlara sağlık hizmeti sunuyor. Bu kapsamda ilçede ilk defa iki taraflı meme kanseri ameliyatı başarılı bir şekilde gerçekleştirildi.

Hastane Başhekimi ve aynı zamanda ameliyatı gerçekleştiren Op. Dr. Himmet Durgut, yaptığ açıklamada, ilçe devlet hastanesinin sağlık alanında hizmet kalitesini artırarak önemli başarılara imza attığını söyledi. Dr. Turgut, "Hastamemize bilateral meme CA evre 3 teşhisiyle gelen F.K. isimli hastamızda, 'bilateral modifiye radikal mastektomi' denilen operasyonla iki göğsü birden başarılı bir ameliyatla alındı. Yaklaşık olarak 3,5 saat süren ameliyat sonrasI hastanın iki göğsü alındıktan sonra her iki koltukaltındaki Lenf bezleri de temizlendi. Hastamızın şuan sağlık durumu oldukça iyi." dedi.

Hastanenin donanım olarak bu tür operasyonlara hazır olduğunu vurgulayan Dr. Durgut, "Hastanemiz fiziki ve genel durumu bakımından son derece modern cihazlarla donatılmıştır. Branşında uzman kadromuzla ile halkımıza en iyi sağlık himzeti vermenin gayreti içindeyiz. Bu kapsamda C kategorisine yükselme konusunda da hastanemiz önemli bir yol kat etti. C kategorisine geçildiği zaman artık vatandaşlarımızın sağlık açısından çevre il ve ilçelere bağlılığı ortadan kalkacaktır. İnşallah bu yapılan ameliyat diğer ilklerin başlangıcı olacak ve Sarıkaya Devlet Hastanesi çevrenin parlayan yıldız haline gelecek." diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,