Öne Çıkanlar chicago borsası fakıbaba salgın ilaç zehirlenmesi besi sığırı yetiştiriciliği

Bu haber kez okundu.

Sevgi Dostluk Özlem Buluşmaları Grubu Toplantısı Kayıkhane’de yapıldı
Çukurova Üniversitesi (ÇÜ), Başkanlığını Adana Valisi Mustafa Büyük’ün yaptığı Sevgi Dostluk Özlem Buluşmaları Grubunun toplantısına ev sahipliği yaptı.

2010 yılının Ekim ayında kurulan Sevgi Dostluk Özlem Buluşmaları Grubu üyeleri kaynaşma yemeğinde bir araya geldi. 40 kişilik bürokrat, akademisyen ve işadamlarından oluşan grubun Başkanlığını Adana Valisi Mustafa Büyük, Genel Koordinatörlüğünü ise Alper Tansel yapıyor. Vali Büyük başkanlığında 15 günde bir düzenlenen toplantılarda, Adana, Türkiye ve dünyada yaşanan güncel konularla ilgili görüş alışverişinde bulunuluyor.
Adana, Türkiye ve günya gündeminin değerlendirildiği toplantıda Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar, grubun toplantısına ikinci kez ev sahipliği yapmaktan ve böyle güzel bir havada bir arada olmaktan dolayı mutluluk duyduğunu söyledi. Prof. Dr. Kibar, Çukurova Üniversitesi ve yapılan çalışmalarla ilgili de katılımcılara bilgi verdi. Toplantı toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı