Öne Çıkanlar vairo badem çeşidi hayvancılık eğitim fındık çiftçi

Bu haber kez okundu.

Seydikemer'e SGK ve noter kurumları açılacak
Kurulum aşamasını tamamlamaya çalışan Muğla'nın yeni ilçesi Seydikemer'de vatandaşların sıkça kullandığı kurumlar, ilçeye şube açmaya devam ediyor. Yüzölçümü bakımından Muğla'nın en geniş ilçelerinden olan Seydikemer'de yaşayanlar bu şekilde resmi işlemleri için Fethiye'ye gitmek zorunda kalmayacak.

Seydikemer belediyesinden yapılan yazılı açıklamada, Seydikemer’in tam bir ilçe olabilmesi için resmi kurumların açılması gerektiğine vurgu yapıldı. Bu bağlamda eksikliklerin bir bir giderildiği belirtilirken, son olarak Sosyal Güvenlik Kurumu(SGK) ve Noter'in ilçeye açılacağı bildirildi.

Öte yandan ilçe sınırları içerisinde bulunan Eşen Çayı'nın ıslah edilmesi için çalışmalar başladı. 15 Ocak'ta başlayan proje ile sosyal alanlar oluşturulacak. İnsanların vakit geçireceği, ailecek eğlenebileceği mekanların oluşturulacağı proje ile ilgili bilgi veren Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, Eşen Çayı ıslahı ile merkezden çevreye doğru yayılarak toplamda 12 bin metrekare alanda düzenleme yapılacağını bildirdi. Otgöz, “Eşen Çayı Islahı Projemiz çok büyük bir proje. Ama öncelikle ilçe merkezimizde bu ıslahı yapacağız. 4 km uzunluğunda olacak projemizin 1 kilometresi gölet olacak. 40 ila 80 metre genişliğinde olacak olan gölet projemizin ardından belediye olarak rekreasyon çalışması yapacağız. Projemiz hem ilçemizin çehresini hem de kentteki sosyal yaşamı değiştirecek.” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,trabzon hurması fidanı, zeytinyağı satışı, zeytinyağı satın al, limon fidanı,