Öne Çıkanlar jakaranda fidanı lavanta bakan yardımcısı akif özkaldı fındık fiyatları arttı ayçiçeği zararlıları

Bu haber kez okundu.

Sivil toplum kuruluşlarından Vali Büyük’e ziyaret
Adana’da faaliyet gösteren çeşitli sivil toplum kuruluşları ve dernekler, Vali Büyük’ü makamında ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Mustafa Büyük, yaptığı açıklamada, "Sosyal, kültürel ve ekonomik alanda kalkınma yolunda yararlı çalışmalar yapan, kentlilik bilincinin gelişmesine katkı koyan sivil toplum kuruluşlarımız ve derneklerimiz, kamu hizmetlerinin verilmesinde de önemli birer aktördür." dedi. Birçok alanda verilen kamu hizmetlerinin yeterince ve sağlıklı bir şekilde gerçekleştirilmesinde, sivil toplum kuruluşlarının görüş ve önerilerinin büyük önem taşıdığına dikkat çeken Vali Büyük, bu doğrultuda yapılan çalışmaları, kamu hizmetlerinin verilmesinde yol haritası olarak gördüklerini belirtti.

Vali Mustafa Büyük, "Sivil toplum kuruluşlarımızca eğitimden sağlığa, spordan sanata kadar geniş bir yelpazede gerçekleştirilen ve kentin gelişip kalkınmasına, sosyal bilincin pekiştirilmesine hizmet eden çalışmaları yakından ve takdirle takip ediyoruz. Bu ziyaret vesilesiyle, toplum yararına katkıda bulunan tüm sivil toplum kuruluşlarımızın, derneklerimizin ve kent dinamiklerimizin yanlarında olduğumuzu bir kez daha belirtmek istiyorum." diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyagi