Öne Çıkanlar Gıda hatay tarım fuarı abelya ağacı fidanı interfresh fuar muğlada yağmur

Bu haber kez okundu.

Kayseri Barosu Yönetim Kurulu Üyesi Avukat Süleyman Gürkök, artık insanların bile hayallerinden dolayı cezalandırılacağını, gayri ciddi olan 2 köşe yazısı bir diziden yapılan suçlama ile gördüklerini açıkladı.

14 Aralık özgür basına ve demokrasiye darbe operasyonuyla gözaltına alınan ve 80 saat sonra hakim önüne çıkarılan Ekrem Dumanlı'nın internete düşen savunmasını izleyen Baro Yönetim Kurulu Süleyman Gürkök, bir avukat olarak yapabileceği değerlendirmede olayın gayri ciddi olduğunu gördüklerini belirtti. Gürkök, bugüne kadar hayal ürünü olan diziden dolayı insanların, kişilerin suçlandığı ve sorgulandığına şahit olmadığını aktararak, şunları söyledi: "Görüntülerde şunu gördük. Kişi ile ilgili yapılan suçlamaların ne olduğu, delillerinin ne olduğu söylenmiyor. Söylenmediği içinde kişiler savunmalarını yapamıyor. Çünkü ne ile suçlandığını bilmediği için neye nasıl cevap vereceğini aktaramadığını gördük. Hakimler, sorgu hakimleri, kişilerle ilgili suçları okur ve bununla ilgili de delillerini ortaya koyar. Bu şekilde kişinin savunmasını alır. Ama suçlama ve delil olmadan yapılan sorgulamanın doğru olmadığını gördük. Ayrıca yargıyı yönlendirenlerin kendinden olmayanlar için dosyada gizlilik kararı uygulatarak, suçlanan kişileri sindirmeye yönelik çaba olduğu bu şekliyle ortadadır."

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyagi