Öne Çıkanlar lavanta üretim interfresh vairo badem çeşidi hünnap meyvesi

Bu haber kez okundu.

Tabipler Odası Başkanı’ndan Zirve’ye ziyaret
Gaziantep-Kilis Tabipler Odası Başkanı Hamza Ağca, Zirve Üniversitesi’ni ziyaret etti.

Zirve Üniversitesi’ni ziyaret eden Dr. Hamza Ağca, Emine-Bahaeddin Nakıboğlu Tıp Fakültesi hakkında bilgi aldı. Ağca, "Geleceğin doktorları son teknoloji ile donatılmış altyapısı ile simülatörler, laboratuvarlar ve uygulama odalarındaki eğitimle yetişiyor. Şehrimizin diğer üniversiteleriyle olduğu gibi Zirve Üniversitesi’nde ki genç doktor adaylarıyla ve akademisyenleriyle de tabipler odası olarak çeşitli etkinliklerde bir arada bulunmak istiyoruz." dedi.

Üniversite hakkında bilgi veren Rektör Prof. Dr. Adnan Kısa ise, “Zirve Üniversitesi olarak ikili anlaşmalarda, işbirliklerinde ve projelerde Türkiye’nin ve Coğrafyamızın tüm kurum ve kuruluşları ile bir arada oluyoruz. Tabipler odası ile de ortak projelerde yer alacağız.” diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyagi