Öne Çıkanlar fındık mehmet aydın yetiştiricilik kursu sel madurları jakaranda fidanı

Bu haber kez okundu.

Tarım çalışanlarına iş güvenliği eğitimi verildi
Bitlis İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünde çalışan personele 6 bin 331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında iş sağlığı ve iş güvenliği eğitimi verildi

İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünün toplantı salonunda İş Güvenliği Uzmanı Ekrem Kaya ve Dr. Fırat Turan tarafından verilen eğitimde iş güvenliğinin önemi anlatıldı. İş kazalarının ve meslek hastalıklarının yüzde 98 oranında önlenebileceğine vurgu yapan İş Güvenliği Uzmanı Ekrem Kaya, iş güvenliği kanununun amacını, kamu ve özel sektöre getirdiği yükümlülüklere değindi. Kaya ayrıca tarım personeliyle ilgili 6 bin 631 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu, işveren ve çalışanların hakları ve zorunlulukları hakkında bilgi verdi.

Dr. Fırat Turan ise Bitlis İl Müdürlüğü çalışanlarına ilk yardımın önemini, kene ve böcek ısırmaları ile ilaç zehirlemelerinde yapılması gerekenleri detaylı olarak anlattı.

İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Bülent Korkmaz eğitimin önemine değinerek, "İl Müdürlüğümüz personeli hem sahada hem de binada hizmet vermekte olup, iş yerinde yaşanabilecek olası kazalara karşı gereken tedbirleri almak çalışanlarımız açısından büyük önem taşımaktadır. Bu kapsamda verilen eğitimlerin iş yerinde yaşanabilecek kazaların önüne geçmesi açısından son derece faydalı olduğuna inanıyor, bu eğitimde emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum." diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı