Öne Çıkanlar eğitim aa Gıda lavanta kefir

Bu haber kez okundu.

'Tarım, sanayi ve ekonomide gelişen Manisa rakibi dışarıda aramalı'
Manisa Valisi Erdoğan Bektaş tarım, sanayi ve ekonomide iyi bir gelişme yakalayan şehrin kendine Türkiye’de değil, dışarılarda rakip araması gerektiğini söyledi. Manisa Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Başkanı Yaşar Coşkun, Meclis Başkanı Hayati Dolman ve Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte Bektaş’ı ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Vali Bektaş, odanın rahmetli başkanı Bülent Koşmaz’ın yerine gelen yönetime başarılar diledi. Manisa için MTSO'nun temel kurumlardan, yapı taşlarından biri olduğunu dile getirerek, “Elbette önemli bir fonksiyon icra edeceksiniz. Her aşamada işbirliği içerisinde olacağız. Büyükşehir olmasıyla birlikte aktörlerin görüş alışverişleri daha önemli hale geldi. Bütün temel konularda oturup kafa yorup tartışıp çözümler bulmalıyız, çünkü artık bu işin geri dönüşü yok.” dedi. Manisa’nın ticarette, sanayide, tarımda çok geliştiğini vurgulayan Bektaş, “Manisa bu alanlarda söz söyleyebilecek bir şehir konumuna geldi. Dolaysıyla da öne çıkması gereken bir şehir. Oturup kendine Türkiye’den rakip aramaması gerekir, dışarılardan rakip araması gerekir. Daha yukarılarda gözü olması lazım. Bu çerçevede hep birlikte güzel bir şekilde çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” diye konuştu.

MTSO Başkanı Coşkun da önce başkanlarını kaybetmenin üzüntüsünü, ardından bir seçim süreci yaşadıklarını ve yeni hizmet binasına geçilmesi sebebiyle ziyaretlerinin biraz geciktiğini anlattı. Merhum Koşmaz ile bu ziyareti yapmak istediklerini belirterek, “Cenab–ı Allah nasip etmedi. Valimize ziyaretimizi geç de olsa yerine getiriyoruz. Valimiz, bizden önce odamızı ziyaret etti. Manisa, kendisinden değerli hizmetler bekliyor. Sıcakkanlı ve hizmet aşkıyla dolu şahsiyetiyle Manisa’ya güzel hizmetler kazandıracak. Bu konuda üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız.” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı