Öne Çıkanlar hünnap fidanı teknoloji konferans çiftçi su taşkını

Bu haber kez okundu.

TEMA gönüllüleri fidan dikti
TEMA Vakfı Kayseri gönüllüleri Bünyan ilçesine bağlı Topsöğüt Mahallesi'ne değişik türlerde tüplü fidan dikimi yaptı.

    TEMA Vakfı Kayseri Temsilcisi Abdulkadir Dağlı'nın fidan dikimini uygulamalı olarak göstermesiyle başlayan etkinliğe farklı ülkelerden gelerek Türkiye’de eğitim gören üniversite öğrencileri, hocaları, çevreci öğretmenler, Kayseri TEMA gönüllüleri ve mahalle halkından oluşan kalabalık bir grup katıldı.

    Abdulkadir Dağlı, "Toplumsal dayanışmayı ve paylaşmayı bilen, dünyaya ve ülkesine karşı sorumluluk taşıyan bir nesil yetiştirmeyi amaçlayan etkinlikler yapmaya çalışıyoruz. Bu çalışmalar bölge halkına, çevre gönüllülerine ve miniklere güzel örnek oluşturuyor. Şehrimizin dört bir yanında yılmadan usanmadan güzel yurdumuzu yeşillendirmek için var gücümüzle çalışacağız.'' dedi.

    TEMA gönüllüsü İclal Duran da "Yurt dışında çalıyor olmamıza rağmen fidan dikmek için senelik iznimizi bu etkinliklere göre planlamaya çalışıyoruz. Bugün kendi köyümüze başka zaman yurdumuzun herhangi bir köyüne fidan dikmek için destek ve gayret göstereceğiz. Köyümüzün ağaçlandırılması çalışmalarına destek olan TEMA Vakfı Kayseri İl Temsilciliği'ne, Genç TEMA öğrencilerimize ve öğretmen arkadaşlarımıza verdikleri desteklerden dolayı köy halkımız adına teşekkürlerimizi sunuyorum.'' diye konuştu.

    Konuşmaların ardından, etkinliğe katılanlar, köyde belirlenen yerlere fidanları dikti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,