Öne Çıkanlar jakaranda fidanı kefir kapanış fiyatı meyve ağacı budama teknoloji

Bu haber kez okundu.

TEMA Vakfı, doğaya sahip çıkma bilincine okul öncesi eğitimle yapıyor
TEMA Vakfı, çocuklarda küçük yaşta toprak, ormanlar ve çevrenin korunma bilincinin yaygınlaştırmak için gönüllü bilgilendirme çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bu bağlamda TEMA Vakfı, kurum çalışanları ve okullarda öğrencilere TEMA gönüllüsü olma çalışması başlattı.
TEMA Vakfı Manavgat Temsilciliği, vakfın uygulamaya koyduğu iki çalışma ile ilgili okul öncesi öğrencilere bilgilendirme yaptı.
TEMA Vakfı Manavgat Temsilcisi Şenay Malbora, Türkiye genelinde ilk çalışmayı Manavgat'ta Yağmur Okul Öncesi 3-6 Yaş Eğitim Merkezi'nde miniklere vakfın gönüllü yaka kartı ve rozetini taktıklarını söyledi.
Malbora, gelecek nesillere temiz bir çevre, erozyona kurban gitmeyen toprak ve ormanları gelecek nesillere bırakmak için bilgilendirme çalışmalarını aralıksız sürdüreceklerini kaydetti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı