Öne Çıkanlar Üretici oya ağacı fidanı vairo badem çeşidi tarımsal destekleme destekleme

Bu haber kez okundu.

Uğurlu: Askeri birlik Karaman'a katkı sağlar
Karaman Belediye Başkanı Kamil Uğurlu, Karaman’a gelmesi gündemde olan askeri birlik için belediye olarak her türlü imkanları seferber edeceklerini söyledi.

Askeri bir birliğin şehre büyük katkı sağlayacağına inandığını belirten Uğurlu, "Büyük şehirlerdeki askeri birliklerin küçük Anadolu şehirlerine taşınacak olması ve bunların başında Karaman’ın yer alması bizleri oldukça sevindirmiştir. Bir askeri birliğin ile büyük katkı sağlayacağını biliyoruz ve bu gerçeği Karaman daha önce yaşadı. Karaman’daki askeri birlik şehir ekonomisine büyük katkı sağladı ve sosyal hayatın gelişmesini hızlandırdı." dedi.

Konya örneğini veren Başkan Uğurlu, "Ordu merkezi Konya iken her anlamda Konya'ya büyük yarar sağladı. Şimdi Karaman’a düşünülen askeri bir birlik için biz belediye olarak tüm imkanlarımızı seferber ederiz, her konuda yardımcı oluruz. Maddi-manevi anlamda üzerimize ne düşüyorsa fazlasını yapmaya hazırız. Milletvekilimiz ve Plan Bütçe Komisyon Başkanı Lütfi Elvan’ın konuyu yakından takip etmesi, Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz ile konuyu görüşmesi ve olumlu cevap alması bizleri bir kez daha heyecanlandırdı. Karaman bu askeri birlik ile bir kez daha yukarıya doğru sıçrayacaktır.” değerlendirmesini yaptı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,