Öne Çıkanlar tarım abelya ağacı fidanı mikado kayısı eğitim fakıbaba

Bu haber kez okundu.

Ülkü Ocakları’ndan üniversitelilere: Tahriklere gelmeyin
Ülkü Ocakları Adana İl Başkanı Yunus Uzunlular, PKK sempatizanlarının uzun zamandır Çukurova Üniversitesi’nin her tarafını terörize ederek milliyetçi öğrencileri olaylara çekmek istediğini söyledi.

Başkan Uzunlular ve yönetim kurulu üyeleri, Çukurova Üniversitesi’ni ziyaret etti. Terör örgütü sempatizanlarının ülküce gençleri tarafı olamayacakları ve asla tasvip etmeyecekleri bir takım olaylara çekmek için tahrik ettiklerini aktaran Uzunlular, “Çukurova Üniversitesi’nde yüreği vatan aşkıyla ve millet sevgisiyle yanıp tutuşan, binlerce gönüldaşımız tahsil görmektedir. Çukurova Üniversitesi sayıları 100-150 kişiyi geçmeyen, devlet ve millet düşmanlarının bir takım bölücü faaliyetleriyle anılmamalıdır. Bugün bizim emniyet güçlerinden isteğimiz bu gidişatın biran öce önüne geçmeleridir.“ dedi. Ülkücü gençleri uyaran Uzunlular, tahriklere gelmemelerini belirterek, “Hiç bir zaman asıl gayeniz olan okumaktan ve kendi alanlarınızda uzmanlaşmaktan geri kalmayın. Başta ailelerinizin ve sizden büyük hizmetler bekleyen Türk milletinin geleceği ve refahı için bir takım provokatif olaylardan uzak durun. Sizlerin yeri sınıflarıdır.” diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı