Öne Çıkanlar eğitim ayçiçeği zararlıları aa ayçiçeği yetiştiriciliği mikado kayısı

Bu haber kez okundu.

Üniversite öğrencilerine iş yaşamında başarının yolları anlatıldı
Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İrfan Aslan, Çalışma ve İş Kurumu Ağrı İl Müdürlüğünün düzenlediği Kariyer Günleri etkinliğinde öğrencilere, kendilerini geliştirmeleri ve teknolojik gelişmelere duyarlı olmaları halinde iş yaşamında başarının kaçınılmaz olacağını söyledi.

Nezehat Çeçen Konferans Salonunda gerçekleştirilen Kariyer Günlerine Vali Yardımcısı Murat Irgatoğlu, Prof. Dr. İrfan Aslan, akademisyenler ve öğrenciler katıldı. Programın açılışında konuşan Rektör İrfan Aslan, çiçeği burnunda olan üniversitenin kısa zamanda fiziki yapılaşma, akademik, idari ve öğrenci sayısı bakımında büyük bir gelişim gösterdiğini söyledi. Öğrencilere ‘Kendinize bir hedef belirleyin’ diye seslenen Prof. Dr. Aslan, “Kendinizi geliştirin. Mutlaka bir yabancılı dili öğrenin. Kariyer bölümlerinde yabancı dil olmazsa olmazlardandır. İş adamları da bunu istiyor. Bilgiye nasıl ulaşacağını bilen, kendini geliştiren, teknolojik gelişmeler duyarlı personel konusunda hassasiyet gösteriliyor. Bunun için eğitim dönemini en donanımlı şekilde tamamlamaya çalışın. Hedefini en üst noktaya yerleştirin. Hedefiniz Ay’a gitmek olsun. Ay’a gidemeseniz de uzayı keşfetmiş olursunuz” diye konuştu.

Etkinlikte İş Kurumu Genel Müdürlüğü Meslek Bilgi Merkezi Personeli Psikolog Deniz Kartal da iş arama becerileri, veri oluşturma, CV hazırlama ve mülakat tekniklerini aktardı.

Sentim Bilişim Ağrı Çağrı Merkezi Bilişim Teknolojileri İnsan Kaynakları Direktörü İlker Citil ise kentte yaptıkları çalışmalar ve kurslar hakkında bilgi verdi.

Program, işadamlarına teşekkür ve Sentim’in düzenlediği kursu başarıyla tamamlayanlara başarı belgelerinin verilmesi ile sona erdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı