Öne Çıkanlar tarım vairo badem çeşidi eğitim ığdır pamuğu mikado kayısı

Bu haber kez okundu.

Vali Yardımcısı Murat Irgatoğlu Gençlik Merkezi'ni gezdi
Ağrı Vali Yardımcılarından Murat Irgatoğlu, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren Gençlik Merkezi'ni gezdi. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Cemil Budak tarafından kapıda karşılanan Vali Yardımcısı Irgatoğlu merkezdeki kursları gezerek, Müdür Vekili Budak’tan bilgi aldı. Dikiş nakış kursunu ziyaret eden Irgatoğlu’na kursiyerler tarafından yapılan el işlemesi hediye edildi. Bayan kursiyerlerle hatıra fotoğrafı çektiren Irgatoğlu daha sonra gezisine bilardo salonunu gezerek devam etti. Burada gençlerle bilardo oynadıktan sonra, müzik odalarında bağlama ve gitar çaldı. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür vekili Cemil Budak, yapmış olduğu açıklamada, "Bir toplumda gençlik geleceğin teminatıdır. Bu teminat gerekli imkânlar sağlanarak desteklenirse geleceğe dair latif meyveler verecektir. Ülkemizde gençlik merkezlerine son zamanlarda önem verildiğini söyleyebiliriz. Gençlere sosyal aktiviteler yapabilecekleri, birlikte güzel projeler, etkinlikler, spor organizasyonları, sanatsal ve kültürel faaliyetler yapabilecekleri ortamlar sunmak, gençleri toplumsal hayata kazandırmakta önemli rol oynamaktadır. Ağrı’da gençlerimize çok önem veriyoruz. Gençlik Merkezimizde 22 farklı kursumuz mevcut olup tamamı ücretsizdir. Gençlerimiz okul sonrası boş zamanlarını burada en güzel şekilde değerlendiriyorlar. Kurslarımız yanı sıra yine tamamı ücretsiz olan gezilerimizde oluyor.

Gençlik Merkezini çok beğendiğini belirten Vali yardımcısı Irgatoğlu ise, Gençlik merkezlerinde düzenlenen seminerler ve kurslar ile gençlerin kendilerini sosyal anlamda ve akademik anlamda geliştirmelerine olanak sağlanması, gençlere okul dışında ilgi alanlarına göre yönlenebilecekleri ortamlar sunulması, gençlerin farklı birçok alanda kendilerini geliştirmelerini sağlamaktadır. Bu da kendi uzmanlık alanı dışında birçok konuda fikirleri olan entelektüel bir gençliğin yetişmesine vesile olmaktadır. Gençlerimiz boş zamanlarını burada geçirmelerini tasfiye ediyorum. Osmanlıca kursundan Arapça kursuna, Resim Kursundan Bağlama kursuna tüm kurslarımız mevcuttur. Tüm gençlerimizi buraya davet ediyorum." dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyagi