Öne Çıkanlar tarım Adilcevaz besi sığırı yetiştiriciliği chicago borsası fındık fiyatları arttı

Bu haber kez okundu.

Yakutiye Belediyesi, araç parkını genişletti
Erzurum merkez Yakutiye Belediyesi, makina parkını yeni aldığı araçlarla genişletti

Üçkümbetler proje alanında araç tanıtım töreni düzenlendi.Yakutiye Belediyesi, asfalttan, yıkım ve enkaz kaldırılmasına kadar her alanda kullanacağı makine parkını yeniledi. Eski ve çoğu ekonomik ömrünü tamamlamış araçlarla yıllardır hizmet verildiğini belirten Belediye Başkanı Ali Korkut, daha verimli hizmet için araç parkını yenilediklerini belirtti. 25 adet yeni makinenin hizmete sokulduğu belirten Korkut, bu amaçla 5.5 milyon lira ödendiğini dile getirdi. Korkut, hurdaya çıkan araçların bakım ve parça giderinin yüksek oluşunu dikkate alarak makina parkını yenilemeye gittiklerine vurgu yaparak,"Makine parkımızı satın aldığımız araçlarla yenileyip genişlettik.

Maaş ödeyemeyen günlerden kentsel dönüşüm, tarihi eserlerin çevresinin açılması, parklar, mesire alanları, yeşil alanlar gibi birçok hizmete imza atar hale geldik. Göreve başlarken maaş ödeyemiyorduk. Sonra kentsel dönüşüm projelerimiz ile Erzurum merkezinde dönüşüme büyük bir imza atarken, tarihi eserlerin çevresini açarak kültür değerlerimize sahip çıktık. Üç Kümbetler, Yakutiye Kent Meydanı, İstanbul Kapı, bunların başlıca olanlarıdır. Hasanibasri, Mehdiefendi kentsel dönüşümlerimiz yapım sürecine girmiştir. Hacı Cuma, Taş Mescit, Narmanlı mahallesinde dönüşüm çalışmalarımız sürüyor. Bu işleri yaparken, makine parkımızın oldukça verimsiz, parça giderlerinin yenisine denk geldiğini gördük. Daha verimli, kaliteli hizmet yürütebilmek adına asfalttan, yıkım ve enkaz kaldırmaya, kış aylarında kar çalışmalarında kullanacağımız araçları baştan aşağı yeniledik." dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyagi