Öne Çıkanlar akif özkaldı vairo badem çeşidi palmiye ağacı jakaranda fidesi fındık

Bu haber kez okundu.

Yalova Emniyet Müdürü Mehmet Ali Süvari göreve başladı
Yalova Emniyet Müdürlüğü atanan Mehmet Ali Süvari görevine başladı.

Hüseyin Ümit Yüksel'den görevi devralan Yalova Yeni Emniyet Müdürü Mehmet Ali Süvari için İl Emniyet Müdürlüğü bahçesinde tören düzenlendi. Emniyet Müdürlüğü personelinin katıldığı törende önce tören mangasını selamlayan Mehmet Ali Süvari, daha sonra birim müdürleriyle tokalaştı. Müdür Süvari, daha sonra Hüseyin Ümit Yüksel ile birlikte makam odasına çıktı. Burada konuşma yapan Yalova Eski Emniyet Müdürü Yüksel, “Mehmet Ali Süvari arkadaşımıza görevi devrediyorum. Gönül rahatlığıyla Yalova’daki yaptığımız hizmetleri arkadaşımız, bizden sonraki dönem kardeşlerimizle devam ettirecekler. Yalova güzel bir yer ve burada huzur içerisinde çalıştık. Aynı huzuru arttırarak, performansı da yükselterek devam ettireceklerine inanıyoruz. Artık bir nevi Yalovalı sayılırız bizde. Bundan sonraki hayatımızı da Ankara’da devam ettireceğiz” dedi.

Yeni Emniyet Müdürü Mehmet Ali Süvari ise, “Burası benim ilk görev yerim. Değerli meslek büyüğümüzden bu görevi teslim almak bizim için büyük kolaylık. Yalova’nın huzuru ve güvenliği için tüm personelle birlikte bugün bırakılan yerden aynı şekilde çalışmalarımızı devam ettireceğiz” diye konuştu.

Yalova Emniyet Müdürü Mehmet Ali Süvari, Ankara’ya atanan Yüksel’e Yalova’ya yaptığı hizmetler nedeniyle Yalova Emniyet Müdürlüğü’nün forsunu takdim etti. Yüksel, personelle vedalaşarak Yalova’dan ayrıldı. İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Süvari, birim müdürleriyle toplantı yaparak bilgiler aldı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,trabzon hurması fidanı, zeytinyağı satışı, zeytinyağı satın al, limon fidanı,