Öne Çıkanlar abelya ağacı fidanı yüksek planlama kurulu hayvancılık eğitim begonvil fidanı

Bu haber kez okundu.

Yangında zarar gören çiftçilere 22 ton yem desteği yapıldı
Balıkesir'de faaliyet gösteren Balıkesir Yem (BALYEM) firması geçtiğimiz ay Kepsut ilçesinde meydana gelen ve bin hektardan fazla alanın etkilendiği orman yangınında zarar gören yetiştiricilere ücretsiz olarak 22 bin kg yem dağıttı.

Yem desteği Kepsut'ta meydana gelen büyük çaptaki orman yangınının ardından, en çok etkilenen Ovacık ve Sarıçayır köylerindeki küçük ve büyükbaş hayvan yetiştiricilerine yapıldı.
BALYEM Onursal Başkanı Rona Yırcalı'nın talimatıyla gerçekleştirilen organizasyonda, yangında meraları zarar görenlere 22 bin kiloluk yem bedelsiz dağıtıldı. Yetiştiricinin yaklaşık bir aylık ihtiyacını karşılmaya yönelik verilen yemlerin toplam piyasa değerinin yaklaşık 20 bin lira olduğu belirtildi.

Yardımlar, Sarıçayır Köyü Muhtarı İbrahim Erşen ve Ovacık Köyü Muhtarı Ali Çokal'ın rehberliğinde yapıldı. Kuruluşun Kepsut Bayisi Süleyman Avcuoğlu'nun dağıtımını desteklediği yardım çalışmasında, zor durumda kalan yetiştiriciler büyük bir afete maruz kaldıklarını belirterek, kendilerine yapılan destekten dolayı Yırcalı ailesine ve BALYEM'e teşekkür etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,