Öne Çıkanlar çiftlik bank tarım new york borsası çiftçi tarım ve orman bakan yardımcısı

Bu haber kez okundu.

Yeni hal kompleksi bu ay tamamlanıyor
Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan Anadolu'nun en modern yaş sebze ve meyve hali tamamlanmak üzere. Kuzey Çevreyolu'na paralel olarak uzanan yeni hal kompleksinde 118 iş yeri bulunuyor.

Büyükşehir Belediyesi tarafından Argıncık-Tanpınar Mahallesi'nde inşa edilen yeni hal kompleksinde çalışmalar büyük bir hızla devam ediyor. Son rötuşları yapılan yeni hal binası çok yakında hizmete girecek. Günümüz şartlarına uygun modern bir tesis olarak hizmet verecek yeni hal, 110 bin metrekare alan üzerine kuruldu. 30 bin metrekare inşaat alanına sahip olan hal kompleksi içerisinde her birisi soğuk hava depolu 118 adet işyeri bulunuyor. Komplekste ayrıca, idare binası, sosyal tesisler, zabıta karakolu ve kademe binası da bulunuyor. Yaklaşık 20 bin metrekare yeşil alana sahip hal kompleksinde, esnafının ve nakliyecilerin kullanacağı otoparklar da yer alıyor.

Modern bir tesis olarak inşa edilen yeni yaş sebze ve meyve hali önümüzdeki günlerde tamamlanacak ve esnaflara teslim edilecek.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı