Öne Çıkanlar can erik hasadı kurban bayramı besi sığırı yetiştiriciliği üretim kefir

Bu haber kez okundu.

Yıldırımhan İngilizce şarkı yarışması düzenledi
Mersin Özel Yıldırımhan Ali Yükselgüngör Kolejinde İngilizce şarkı yarışması düzenlendi. İngilizce Zümresi öğretmenleri tarafından düzenlenen yarışmada öğrenciler seslendirdikleri birbirinden güzel şarkılarla dereceye girebilmek ter döktü.

Yoğun ilginin gösterildiği yarışmada 1. ve 7. sınıflar arası öğrenciler jüriden puan alabilmek için yeteneklerini sergiledi. Toplam 70 grubun katılımıyla gerçekleştirilen organizasyonda jüri üyeleri, performans, jest ve mimikler, sahne kullanımı ve şarkı seçimi gibi kriterlerde öğrencilere puanlar verdi.

İngilizce öğretmenleri yarışmayı organize etmekteki amaçlarının İngilizceyi sevdirmek ve yabancı dil öğrenimini motive etmek olduğunu kaydettiler. Bu tür aktivitelere önem verdiklerini ve yararlı olduğuna inandıklarını anlatan öğretmenler klasik bir dil eğitiminden ziyade İngilizceyi sınıf ortamından çıkarıp aktivitelerle zenginleştirip bu tip mini yarışmalarla süsleyip öğrencilere yabancı dilin önemini kavratmaya çalışmak olduğunu dile getirdiler.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyagi