Öne Çıkanlar vairo badem çeşidi tarımsal destekleme can erik jakaranda ağacı makam aracı

Bu haber kez okundu.

Yozgat’ta 90 bin öğrenci karne heyecanı yaşadı
Yozgat il genelinde yaklaşık 90 bin öğrenci karnesini alarak yarıyıl tatiline girdi. Okul servis şoförleri, başarılı öğrencilere karne hediyesi olarak çikolata ikram etti.

Yozgat Milli Eğitim Vakfı İlkokulunda karne dağıtım töreni düzenlendi. Karne dağıtım törenine Vali Vekili Adnan Daldal, Belediye Başkanı Kazım Arslan, İl Emniyet Müdürü Saim Akpınar, İl Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş ve öğrenci velileri katıldı. İl Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş, öğrencileri tebrik ederek, 2014-2015 yarıyıl tatiline sorunsuz girdiklerini ifade etti. Kuş, "İl genelinde yaklaşık 90 bin öğrenci ve 6 bin 800 öğretmenimiz yarıyıl tatiline girdi. Bugün çok şükür birinci dönem tatiline hasasrsız, kazasız, belasız girdik. İnşallah yaz tatiline de böyle sorunsuz gireriz." dileklerinde bulundu.

Vali Vekili Adnan Daldal da kendisinin okul dönemiyle şimdiki dönem arasında çok büyük fark olduğunu belirterek, günümüzde eğitim gören çocukların çok şanslı olduğunu ifade etti. Daldal, "Bugün sizi böyle görünce benim de çocukluğum aklıma geldi. Tabi bizim çocukluğumuzda bu kadar güzel imkanlar yoktu. Biz bu okulu, Köylere Hizmet Götürme Birliği olarak geçen sene Milli Eğitim Vakfı'nın verdiği ödenekle tamamladık. Çok güzel şartlarda eğitim alıyorsunuz, bunların kıymetinin bilinmesini isterim. Biz ilkokul 2. sınıftayken 57 kişiydik, şimdi sınıflarımız 25 kişilik ortalamayla eğitim almaktadır. İdeal modern eğitimde budur diye düşünüyoruz. Bu vesile ile öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve velilerimize iyi tatiller diliyorum." diye konuştu. Konuşmaların ardından öğrencilere protokol üyeleri tarafından karneleri dağıtıldı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,trabzon hurması fidanı, zeytinyağı satışı, zeytinyağı satın al, limon fidanı,