Öne Çıkanlar aa mikado kayısı jakaranda fidanı çit mazı fidanı dikimi makam aracı

Bu haber kez okundu.

Zabıta personeline ilkyardım eğitimi verildi
Zonguldak Ereğli Belediyesi Zabıta Müdürlüğü bünyesinde görevli personele, ilkyardım eğitimi verildi.

ERİDAK Derneği Salonu'nda gerçekleştirilen ilk yardım eğitiminde, Zonguldak İlkyardım Eğitim Merkezi İlkyardım Eğitmeni Gonca Turan tarafından hem teorik, hem de uygulamalı eğitim verildi. İnsanların başlarına gelebilecek çeşitli yanıklar, kanama, bilinç bozuklukları, zehirlenme, boğulma, kırık, çıkık, burkulma ve kalp krizi gibi pek çok konuda doğru ve etkin ilk yardım müdahaleleri konularında zabıtalara bilgilendirme yapıldı. Eğitim çalışmalarına katılan Ereğli Belediye Başkan Yardımcısı Alptekin Dursun, daha önce zabıta personelinin hem halkla iletişimini geliştirmek, hem de kurum içinde verimliliğini arttırmak amacıyla, iletişim ve kişisel gelişim seminerleri düzenlediklerini hatırlattı.

Dursun açıklamasında “Ereğli halkının her kesimiyle irtibat halinde olan zabıta personelimizin, gerekli hallerde vatandaşlarımıza yardımcı olabilmesi amacıyla ilkyardım eğitimi vermeye karar verdik. Eğitim sonucunda personelimiz ilkyardım uygulamalarını da öğrenmiş oldu. Bu kapsamdaki çalışmalarımız bundan sonra da devam edecek." dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı