Öne Çıkanlar tarım tarım ve orman bakanlığı yetiştiricilik kursu hayvancılık ığdır pamuğu

Bu haber kez okundu.

Ziraat Odası 2 yıl aradan sonra seçime gidiyor
Yüksek Seçim Kurulu‘nun (YSK) seçim yapılması kararıyla 2 yıldır genel merkezin belirlediği kayyum heyeti ile yönetilen Sivas Ziraat Odası’nda seçim heyecanı başladı. Genel Kurul tarihi İlçe Seçim Kurulu tarafından 21 Eylül olarak belirlenen Ziraat Odası olağanüstü genel kurulunda kayyum heyetinin adayı Hacı Çetindağ ve daha önceki başkan Durmuş Şeker yarışacak. Mahkeme kararıyla seçime gidildiği için hiçbir konuşma yapılmadan direk seçimlere geçilecek.

Seçimde 21 asil ve 21 ise yedek meclis üyelerinin seçimi yapılacak. Meclis toplantısında ise çoğunluğu sağlayan taraf Ziraat Odası Başkanı olarak göreve başlayacak. Olağanüstü Genel Kurulda Kayyum Heyetinin ortak adayı Hacı Çetindağ ile görevden alınan mevcut Başkan Durmuş Şeker, Ziraat Odası Başkanı olmak için yarışacak.

5 AY SONRA 2. BİR SEÇİM
Süreç bununla da bitmeyecek. Ziraat Odasının 2015 Şubat ayında Olağan Genel Kurulu'nun yapılması gerektiğinden dolayı oda 5 ay içinde 2. bir seçim süreci yaşayacak.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı